Strona główna - O mnie

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2010

O mnie  │  Podkarpackie stacje i przystanki  │  Infrastruktura  │  Galeria  │  Galeria tematyczna  │  Linki  │  Księga gości

 

Kilka słów o mnie...
Nazywam się Piotr Telega. Mam 27 lat, urodziłem się i mieszkam w Rzeszowie. Obecnie skończyłem swoją edukację. Z wykształcenia jestem technikiem elektrykiem i ratownikiem medycznym. Obecnie pracuję w pogotowiu ratunkowym.
 
Miłośnik kolei...
Kolej interesowała mnie od zawsze. Jeszcze jako mały dzieciak, zamiast do parku czy na plac zabaw, chodziłem z dziadkiem w okolice stacji oglądać przejeżdżające pociągi. I tak zostało do dziś. Niektórych dziwi jak można godzinami siedzieć na stacji. Uwierz mi że można :-)... I żałuje że nie urodziłem się 10 czy 20 lat wcześniej, bo dziś to już niestety nie ta sama kolej co dawniej. I strach pomyśleć, że z nami może odejść także pamięć o dawnej, świetnej kolei...
 
O stronie...
Pomysł na stronę powstał prawie cztery lata temu, w sieci pojawiła się ona w okolicach sierpnia 2005 roku. Od tego czasu na stronie znalazło się sporo materiałów, m.in. bogato opracowany dział o bocznicach kolejowych w regionie, opisy stacji i przystanków uzupełnione zdjęciami, a także spora galeria taboru spotykanego w tej części Polski.
Na stronie znajduje się już ponad 3800 zdjęć.
Strona jest i będzie uzupełniania na bieżąco. Zapraszam do przeglądania zawartości.

Zdjęcia zamieszczone na stronie są mojego autorstwa. Istnieje też pewna liczba zdjęć nadesłanych przez osoby, z którymi współpracuję, w takim przypadku zdjęcia tych osób są podpisane u dołu imieniem i nazwiskiem.

Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów i zdjęć bez wyraźnej zgody autora jest zabronione!

Jeśli masz jakieś pytania, lub po prostu chcesz porozmawiać to pisz.

 GG: 567057
 Email: Piotr Telega 

 
 

 

© Piotr Telega,   Rzeszów 2005-2009